База відпочинку "Оленка"

Кіровоградська область, Світловодськ

відмінний відпочинок від міської суєти

лазня & чан

 

+38 067 535 45 35
+38 067 246 54 00

Услуги бани

 

Відпочинок за містом без лазні був би не повним. Періодично ми всі потребуємо відпочинку та очищення не тільки тіла але і духу, а лазня - один з кращих засобів.

 

Гарячий пар сприяє виведенню з організму накопичених в ньому токсичною речовиною, але що ще важливіше - це відчуття повного спокою і розслаблення, яке виникає в хмарі гарячої пари, а також незрівнянний протверезний ефект холодного басейну. Тільки після лазні ви дійсно відчуєте відпочинок.

 

У нашій лазні можна відпочити і попаритися компанією до 12 осіб. Після парної з задоволенням стрибнути в басейн або замовити релакс в чані, попити трав'яний чай і просто влаштувати перегляд онлайн передач різного напрямку.

Чан

 

Чан - це унікальна спа-процедура в Світловодську. Завдяки миттю в чані можна забути про стреси і стимулювати роботу серцево-судинної системи і нирок. Процедури можуть зняти болі при ревматизмі, нормалізувати обмін речовин, знизити ризик простудних захворювань. Цілюще тепло гарячої води проникає в кожну клітинку організму, максимально розслаблює м'язи, дає їм справжній відпочинок, приносячи ні з чим незрівнянну користь.

 

У розпорядженні наших гостей на території бази відпочинку є 2 чани.